Zaloguj się | Rejestracja

GZ LZS Dobra ze srebrem na wojewódzkich igrzyskach LZS

poniedziałek, 09 października 2023 r., godz. 11:04  |  Wersja do druku

W sobotę, 7 października w Resku odbyły się XXI Wojewódzkie Igrzyska Sportowo-Rekreacyjne Ludowych Zespołów Sportowych. Reprezentacja naszej gminy GZ LZS Dobra zajęła rewelacyjne 2. miejsce na igrzyskach. Wielkie gratulacje!W XXI Wojewódzkich Igrzyskach Sportowo-Rekreacyjnych Ludowych Zespołów Sportowych w Resku wzięło udział kilkanaście drużyn - łącznie ponad trzystu zawodników. Gminę Dobra reprezentowała czterdziestoosobowa ekipa GZ LZS Dobra.

Zawody były na wysokim poziome i wszystkie drużyny chciały zdobyć jak najwięcej medali. Uczestnicy brali udział w takich konkurencjach jak: podnoszenie ciężaru, przeciąganie liny, bieg sztafetowy, tor przeszkód, szachy, tenis stołowy, siatkówka, skok w dal, pchnięcie kulą, rzut do kosza, strzał na bramkę, koszykówka.

Reprezentacja naszej gminy GZ LZS Dobra po świetnych wynikach w poszczególnych konkurencjach zdobyła 240 punktów i zajęła 2. miejsce na podium za drużyną z Reska, wyprzedzając ekipę z Koszalina. Łącznie drużyna z gminy Dobra zdobyła 12 medali: 4 złote, 2 srebrne i 6 brązowych.

Zobacz zdjęcia z igrzysk LZS

"To historyczny wynik naszej drużyny i wielki sukces. Do tej pory nasz najlepszy wynik to trzecie miejsce na zeszłorocznych igrzyskach w Pyrzycach. Wcześniej dwa razy zajmowaliśmy 4. miejsce. Zarząd klubu LZS Dobra dziękuje wszystkim zawodnikom i kibicom za zaangażowanie i walkę o każdy cenny punkt. Dziękujemy za pomoc oraz wsparcie firmom TENZI Skarbimierzyce, McDonald's Lubieszyn oraz Wójt Gminy Dobra. Bez was i naszych wspaniałych zawodników nie byłoby tak wielkiego sukcesu. Jak zawsze można było na was liczyć" - podsumował zawody prezes Koła LZS Dobra Cezary Magda.

"Gratulacje dla całej drużyny z gminy Dobra" - dziękował po zawodach przewodniczący GZ LZS Dobra Andrzej Grochowski.

Gratulujemy naszym sportowcom sukcesu i życzymy kolejnych medali.

Fot.: GZ LZS Dobra, Zachodniopomorskie Zrzeszenie LZS

Zobacz artykuły powiązane:


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama