Zaloguj się | Rejestracja

Pożegnanie lata w Bezrzeczu - relacja i zdjęcia

wtorek, 19 września 2023 r., godz. 06:06  |  Wersja do druku

W niedzielę, 17 września na terenie sportowo-rekreacyjnym w Bezrzeczu odbył się festyn rodzinny "Pożegnanie lata". Podczas wydarzenia zorganizowano też Bieg Świętojański dla dzieci i dorosłych.Festyn "Pożegnanie lata" rozpoczął się o godz. 14:30 na terenie rekreacyjnym przy ul. Górnej w Bezrzeczu. Słoneczna pogoda i zaplanowane atrakcje przyciągnęły na wydarzenie wielu mieszkańców gminy Dobra i Szczecina.

Od samego początku ruszyły konkursy dla dzieci z nagrodami i pokazy. Uczennice szkoły tańca RYTMIX zaprezentowały fantastyczne układy oraz zaprosiły publiczność do wspólnego tańca. Natomiast Akademia Aikido - Jacek Wysocki przedstawiła pokaz sztuki walki, który zachwycił uczestników festynu.

Strażacy z OSP Wołczkowo zadbali o wodne atrakcje. Uruchomiono zraszacze i przygotowano zabawę w pianie, która cieszyła się ogromną popularnością wśród dzieci. Najmłodsi mogli też bawić się na dmuchanym zamku.

Strefa gastronomiczna, spod której nie znikała kolejka, oferowała popcorn, warzywa, owoce, kiełbaski, pieczone ziemniaki i zimną lemoniadę. Wszystko znikało w błyskawicznym tempie.

Zobaczcie zdjęcia z festynu - 1. część

Podczas festynu zorganizowano Bieg Świętojański. Dla dorosłych przygotowano trasę o długości 2 km, a dla dzieci 700 m (starsze) i 300 m (młodsze). Dorośli pobiegli po terenach leśnych Bezrzecza, a dzieci na Orliku. Każdy z uczestników biegu otrzymał pamiątkowy medal.

Przygotowano też konkursy dla dorosłych. Mogli oni wziąć udział w biegu z parawanem i wykopkach. Komu udało się zebrać najwięcej ziemniaków, ten wygrywał.

Zobaczcie zdjęcia z festynu - 2. część

Fantastyczna zabawa trwała do późnych godzin popołudniowych. Organizatorami wydarzenia byli LZS Bezrzecze, Stowarzyszenie Nasze Bezrzecze, Gminne Centrum Kultury i Bibliotek oraz OSP Wołczkowo. Nagrody ufundowali m.in. Ristorante La Rocca i sołtys Bezrzecza Waldemar Kitlas.

Celem festynu była integracja mieszkańców oraz dobra zabawa w gronie sąsiadów.

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama