Zaloguj się | Rejestracja

Zapraszamy na wydarzenie "Szlakiem Ekokultury"

czwartek, 14 września 2023 r., godz. 07:31  |  Wersja do druku

Stowarzyszenie Carpe diem i Gmina Blankensee serdecznie zapraszają na wydarzenie pn. "Szlakiem Ekokultury". W niedzielę, 17 września w Dołujach zaplanowano m.in. plenerową wystawę, koncerty, pokaz kostiumów, specjały kuchni ogrodowej i akcję charytatywną na rzecz małego Leosia Fabisiaka."Razem ze wspaniałymi artystami - florystami, plastykami, kostiumografami, muzykami; przygotowujemy dla Państwa wydarzenie, w którym przenikać się będzie sztuka ziemi ze sztukami plastycznymi, performatywnymi, muzyką, ekologią i ...sztuką kulinarną" - polecają organizatorzy wydarzenia.

Wydarzenie "Szlakiem Ekokultury" rozpocznie się w niedzielę, 17 września o godz. 13:30 w Dołujach przy ul. Gronostajowej 15. W programie m.in. plenerowa wystawa inspirowana land artem, pokaz kostiumów landartowych, wystawa malarska i specjały kuchni ogrodowej.

Odbędą się także koncerty plenerowe. O godz. 14:30 wystąpi Ryszard Leoszewski, który wraz z przyjaciółmi zagra koncert "Jeśli to miłość...".

Podczas wydarzenia odbędzie się akcja charytatywna na rzecz małego mieszkańca gminy Dobra Leosia Fabisiaka, który urodził się z trisomią 21.

Projekt "Szlakiem Ekokultury" jest dofinansowany z Programu Współpracy Interreg VI A Meklemburgia-Pomorze Przednie / Brandenburgia / Polska oraz ze środków rezerwy celowej budżetu państwa.

Szlakiem Ekokultury - plakat:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama