Zaloguj się | Rejestracja

Mianowanie dyrektorów i awanse nauczycieli

wtorek, 12 września 2023 r., godz. 12:54  |  Wersja do druku

W Publicznej Szkole Podstawowej w Dobrej odbyła się uroczystość powierzenia stanowisk dyrektorów szkół w Dołujach i Bezrzeczu. Wręczono też akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego dla 27 pedagogów z placówek w gminie Dobra.Uroczystość odbyła się w środę, 30 sierpnia w Publicznej Szkole Podstawowej im. K. I. Gałczyńskiego w Dobrej. Akt powierzenia na stanowisko dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej w Dołujach odebrała Lidia Krakowiak, a na stanowisko dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej w Bezrzeczu Jarosław Poźniak - w obu przypadkach dotychczasowi dyrektorzy szkół. Powierzenia zostały wręczone na okres 5 lat szkolnych, tj. od 1 września 2023 r. do 31 sierpnia 2028 r. Kandydatów wyłoniono w wyniku rozstrzygniętych konkursów na stanowiska dyrektorów szkół.

Podczas uroczystości odbyło się również wręczenie aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego dla 27 pedagogów z placówek oświatowych prowadzonych przez Gminę Dobra, którzy w sierpniu zdali egzamin na ten stopień.

Zobaczcie zdjęcia z tej uroczystości

"Wszystkim nauczycielom, którzy złożyli ślubowanie i odebrali akty mianowania, serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów oraz rozwoju zawodowego"" - gratulowała pedagogom Wójt Gminy Dobra Teresa Dera.

Źródło: Helena Tomaszewska, ZEAS w Dobrej

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama