Zaloguj się | Rejestracja

Festyn na pożegnanie lata w Bezrzeczu

poniedziałek, 11 września 2023 r., godz. 13:04  |  Wersja do druku

W niedzielę, 17 września na terenie sportowo-rekreacyjnym w Bezrzeczu odbędzie się festyn rodzinny "Pożegnanie lata". Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, m.in. animacje dla dzieci, dmuchane zamki, ognisko z kiełbaskami oraz konkursy dla dużych i małych.Festyn "Pożegnanie lata" rozpocznie się o godz. 14:30 na terenie rekreacyjnym przy ul. Górnej w Bezrzeczu. W programie m.in.: zabawy, konkursy, dmuchane zamki, wiele atrakcji i niespodzianek.

W ramach festynu odbędzie Bieg Świętojański. Dla dorosłych przygotowano trasę o długości 2 km, a dla dzieci 700 m (starsze) i 300 m (młodsze). Dorośli pobiegną po terenach leśnych Bezrzecza, a dzieci na boisku. Zapisy do biegu rozpoczną się o godz. 14:30.

"Zaprosiliśmy do współpracy sąsiadów z Wołczkowa. Po raz pierwszy odbędą się konkurencje strażackie prowadzone przez OSP Wołczkowo" - poleca Andrzej Grochowski z LZS Bezrzecze.

Celem festynu jest integracja mieszkańców oraz dobra zabawa w gronie sąsiadów.

Zobaczcie zdjęcia z ubiegłorocznego festynu

Organizatorami zabawy są: LZS Bezrzecze, Stowarzyszenie "Nasze Bezrzecze", Gminne Centrum Kultury i Bibliotek oraz OSP Wołczkowo.

Serdecznie zapraszamy!

Festyn rodzinny na pożegnanie wakacji - plakat:

Festyn na pożegnanie wakacji w Bezrzeczu - 4.09.2022 r.:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama