Zaloguj się | Rejestracja

Zapraszamy na finał projektu "Dwa Kolory"

piątek, 01 września 2023 r., godz. 15:17  |  Wersja do druku

Zapraszamy na finał projektu "Dwa Kolory", który odbędzie się w sobotę, 2 września na terenie sportowo-rekreacyjnym Mierzynianka oraz w bibliotece w Mierzynie.Finał projektu "Dwa Kolory" rozpocznie się w sobotę, 2 września o godz. 10:00 w bibliotece w Mierzynie od wykładu historycznego Krystyny Milewskiej. O godz. 12:00 odbędzie się spotkanie autorskie z Anną Sakowicz, a o 14:00 spotkanie z historią dla dzieci.

Atrakcje czekają również na terenie rekreacyjnym Mierzynianka. O godz. 11:00 zaplanowano historyczną grę terenową. Następnie aktor Teatru Polskiego Piotr Bumaj przeczyta fragmenty powieści "Nad Niemnem". Będą też pieśni patriotyczne, konkursy i zabawy dla dzieci z nagrodami oraz przysmaki z grilla.

Wystawa wszystkich prac konkursowych i warsztatowych odbędzie się w klubie w Dobrej przy ul. Granicznej 31 w dniach od 6 do 15 września w godz.14-22.

Projekt "Dwa Kolory" został dofinansowany ze środków Biura "Niepodległa" w ramach Programu Dotacyjnego "Symbole Narodowe RP".

Źródło: GCKiB w Dobrej

Finał projektu "Dwa Kolory" - plakat:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama