Zaloguj się | Rejestracja

Wakacje w filiach GCKiB w gminie Dobra

środa, 09 sierpnia 2023 r., godz. 09:56  |  Wersja do druku

Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej przygotowało na wakacje atrakcyjną ofertę dla dzieci i młodzieży. W klubach i bibliotekach odbywają się różnorodne zajęcia i warsztaty. Dzieci biorą także udział w wycieczkach i grach terenowych.Za nami pierwszy miesiąc wakacji z GCKiB w Dobrej. Codziennie odbywają się warsztaty tematyczne prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów oraz kadrę GCKiB. Dzieci i młodzież biorą udział m.in. w zajęciach kreatywnych, artystycznych, teatralnych, rękodzielniczych, muzycznych, plastycznych, edukacyjnych, cyrkowych, fotograficznych, kulinarnych, krawieckich, florystycznych i malarskich.

Ponadto realizowane są animacje, gry terenowe, wycieczki po okolicy. Odbyły się również ogólnorozwojowe ćwiczenia "Mały karateka", zajęcia ruchowe, turnieje, gry i zabawy klubowe i "Lato z książką". Zorganizowano też seanse w kinie sferycznym.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wakacyjnych zajęć

Lipiec w GCKiB w Dobrej zakończono w wesołej i pracowitej atmosferze, pełnej aktywności i dźwięków muzyki. Codzienne w wydarzeniach i warsztatach uczestniczyły dzieci, młodzież oraz seniorzy.

"Wszyscy uczestnicy wychodzili od nas uśmiechnięci i pełni entuzjazmu na kolejne zajęcia" - relacjonują pracownicy GCKiB w Dobrej.

Źródło: GCKiB w Dobrej

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama