Zaloguj się | Rejestracja

Odpust parafialny w Wołczkowie - zdjęcia

poniedziałek, 17 lipca 2023 r., godz. 14:29  |  Wersja do druku

W sobotę, 15 lipca w parku przy kościele Matki Boskiej Szkaplerznej odbył się odpust parafialny. Zobaczcie zdjęcia z tego wydarzenia.Odpusty parafialne stanowiły niegdyś stały element wielu miast i wsi. Odpust w teologii katolickiej oznacza darowanie przez Boga kary doczesnej za grzechy, które zostały odpuszczone co do winy.

W sobotę, 15 lipca mieszkańcy gminy Dobra mogli uczestniczyć w odpuście parafialnym, który odbył się w parku przy kościele Matki Boskiej Szkaplerznej w Wołczkowie. Odpust rozpoczął się od mszy polowej, po której odbył się festyn rodzinny.

Na festynie nie brakowało pysznych, domowych ciast, był też grill, grochówka, pieczone mięsiwa i lody. O nastrój zadbał zaproszony zespół muzyczny.

Zobaczcie zdjęcia z festynu

W tym roku Parafia pw. Matki Bożej Szkaplerznej w Wołczkowie obchodzi 736-lecie istnienia.

Zobacz artykuły powiązane:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama