Zaloguj się | Rejestracja

Zapraszamy na Dni Bezrzecza

piątek, 07 lipca 2023 r., godz. 08:22  |  Wersja do druku

Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej zaprasza na Dni Bezrzecza, które odbędą się 14 i 15 lipca. W programie m.in. wyprawa śladami dawnego Bezrzecza, wystawa fotografii, Dobre lato filmowe, walki rycerskie, konkursy, animacje oraz disco pod gwiazdami.Dni Bezrzecza rozpoczną się w piątek, 14 lipca od wycieczki historycznej "Śladami dawnego Bezrzecza". Zbiórkę zaplanowano na godz. 16:00 na pętli autobusowej w Bezrzeczu. Tego dnia będzie też można zwiedzić wystawę fotografii "W starym obiektywie" w klubie w Bezrzeczu oraz obejrzeć film pod chmurką na terenie rekreacyjnym w ramach cyklu "Dobre lato filmowe".

W sobotę od godz. 15:00 zapraszamy na teren rekreacyjny przy ul. Górnej, gdzie zaplanowano m.in. sportowe walki rycerskie, konkursy zręcznościowe, animacje i zawody. O godz. 18:00 rozpocznie się występ Moryńskiej Orkiestry Ukulele z Wokalistami. Zobaczymy też Roztańczoną Akordeonistkę. Dni Bezrzecza zakończy disco pod gwiazdami, które potrwa do godz. 23:00.

Na wydarzenie zaprasza Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej. Partnerami Dni Bezrzecza są: Gmina Dobra, Stowarzyszenie Nasze Bezrzecze, Koło LZS Bezrzecze, Historie Lokalne Bezrzecze i gmina Dobra oraz Stowarzyszenie Dobra Platforma.

Program Dni Bezrzecza

Piątek 14 lipca
16:00-18:00 Śladami dawnego Bezrzecza - oprowadzenie (zbiórka na pętli autobusowej w Bezrzeczu)
18:00-20:30 Wystawa fotografii "W starym obiektywie" - Klub w Bezrzeczu, ul. Koralowa 61c
21:00 Dobre lato filmowe - teren rekreacyjny w Bezrzeczu

Sobota, 15 lipca
Teren rekreacyjny w Bezrzeczu
15:00 Rozpoczęcie
15:30-16:00 Sportowe walki rycerskie
16:00-16:30 Konkursy zręcznościowe
16:30-17:00 Sportowe walki rycerskie
17:00-18:00 Animacje, zawody sprawnościowe
18:00-19:00 Występ Moryńskiej Orkiestry Ukulele z Wokalistami, Roztańczona Akordeonistka
19:00-23:00 Disco pod gwiazdami

Serdecznie zapraszamy!

Dni Bezrzecza - plakat:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama