Zaloguj się | Rejestracja

Bezpłatne treningi tenisa ziemnego w Dobrej

wtorek, 27 czerwca 2023 r., godz. 14:15  |  Wersja do druku

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież z gminy Dobra na bezpłatne zajęcia nauki gry w tenisa ziemnego. Treningi odbywać się będą w 3 grupach wiekowych na kortach tenisowych przy kompleksie sportowym Orlik w Dobrej.Zajęcia adresowane wyłącznie do mieszkańców gminy Dobra odbywać się będą w trzech grupach wiekowych w każdą środę i piątek począwszy od 5 lipca 2023 r.

Podział na grupy wiekowe:
I grupa – (dzieci w wieku 7-10 lat) w godz.: 17:00 - 18:00
II grupa – (dzieci w wieku 11-14 lat) w godz.: 18:00 - 19:00
III grupa – (młodzież w wieku 15-19 lat) w godz.: 19:00 - 20:00

Grupy liczyć będą maksymalnie 8 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy chętnych osób odbywają się w Ośrodku Pomocy Społecznej w Dobrej, od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00 - 15.00, pod nr telefonu: 91 424 19 79.

Zajęcia finansowane są w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na 2023 rok w ramach zadania na rzecz dzieci i młodzieży "Profilaktyka poprzez sport".

Źródło: Ośrodek Pomocy Społecznej w Dobrej

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama