Zaloguj się | Rejestracja

Zapraszamy na XI Bieg Świętojański w Bezrzeczu

niedziela, 11 czerwca 2023 r., godz. 09:20  |  Wersja do druku

W sobotę, 17 czerwca w Bezrzeczu odbędzie się XI Bieg Świętojański. Na sportową zabawę zapraszają LZS Bezrzecze, GCKiB, Stowarzyszenie Nasze Bezrzecze oraz Sołtys Bezrzecza.Aktualizacja 16.06.2023:
Komunikat: Niestety z powodu prognozowanych burz i deszczu zaplanowany na sobotę, 17 czerwca XI Bieg Świętojański w Bezrzeczu odbędzie się w innym terminie, o którym wkrótce poinformujemy.

Rejestracja uczestników XI Biegu Świętojańskiego rozpocznie się o godz. 15:00 na parkingu przy szkole podstawowej w Bezrzeczu. Pół godziny później rozpocznie się bieg. Linię mety wyznaczono na polanie przy jeziorku Słonecznym. Dorośli będą biegli na dystansie 3 km. Na tym samym dystansie odbędzie się też marsz Nordic Walking. Trasa biegu i marszu będzie przebiegała przez tereny leśne wokół Bezrzecza. Dla dzieci przygotowano 2 biegi - na dystansie 300 metrów (10-11 lat) i 500 metrów (12-13 lat).

Po zakończeniu biegów odbędą konkurs na najładniejszy wianek i tradycyjne puszczanie wianków ognisko z kiełbaskami i wręczenie nagród.

Zobacz relację z X Biegu Świętojańskiego w Bezrzeczu

Organizatorami wydarzeniua są: LZS Bezrzecze, GCKiB, Stowarzyszenie Nasze Bezrzecze oraz Sołtys Bezrzecza.

XI Bieg Świętojański w Bezrzeczu - plakat:

Zobacz artykuły powiązane:


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama