Zaloguj się | Rejestracja

Wielki sukces pary tanecznej z Mierzyna

piątek, 09 czerwca 2023 r., godz. 13:38  |  Wersja do druku

Michał Tarnowski i Olga Piejko, para taneczna z Mierzyna reprezentująca Szczecin, osiągnęli finał największego turnieju tańca towarzyskiego na świecie - Blackpool Dance Festival. Gratulujemy wielkiego sukcesu!Michał Tarnowski i Olga Piejko zostali pierwszą młodzieżową parą taneczną w historii Szczecina, która zakwalifikowała się do finału najstarszego, największego i najbardziej prestiżowego turnieju tańca Blackpool Dance Festival. W kategorii młodzieży do 21 lat stylu standardowego rywalizowali z parami z całego świata, w tym z Ukrainy, USA, Wielkiej Brytanii, Chin, Japonii, Norwegii i wielu innych krajów. Warto podkreślić, że para tańczy ze sobą zaledwie od trzech miesięcy.

Michał i Olga reprezentują Klub Tańca Towarzyskiego "Danceclub", którego trenerami są Szymon Kalinowski i Grażyna Grabicka, utytułowana para ze Szczecina, wicemistrzowie Polski par zawodowych oraz zwycięzcy UK Open RS. Dodatkowo, Michał i Olga są tegorocznymi finalistami Mistrzostw Europy.

Blackpool Dance Festival, znany jako największy turniej tańca towarzyskiego na świecie, przyciąga tancerzy z całego globu, a nasza para taneczna miała zaszczyt reprezentować Szczecin na tym prestiżowym wydarzeniu. Klub Tańca Towarzyskiego "Danceclub" jest lokalnym miejscem, gdzie Michał i Olga rozwijają swoje umiejętności.

To przykład, który pokazuje, że talent i determinacja mogą przynieść naszym mieszkańcom ogromne sukcesy na międzynarodowej scenie tanecznej. Nasza para taneczna jest godnymi reprezentantami Szczecina i warto docenić ich wysiłek oraz osiągnięcia" - mówi Szymon Kalinowski z klubu "Danceclub".

Gratulujemy ogromnego sukcesu i życzymy kolejnych!

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama