Zaloguj się | Rejestracja

Rodzinny Rajd Rowerowy w Dobrej - relacja i zdjęcia

poniedziałek, 05 czerwca 2023 r., godz. 14:07  |  Wersja do druku

W sobotę, 3 czerwca z okazji Dnia Dziecka zorganizowano Rodzinny Rajd Rowerowy w Dobrej. Zobaczcie fotorelację z tego wydarzenia.Uczestnicy Rodzinnego Rajdu Rowerowego wyruszyli z Dobrej o godz. 10:00 i przejechali nowymi ścieżkami rowerowymi przez malownicze tereny gminy Dobra do miejscowości Stolec. Na terenie rekreacyjnym nad jeziorem Stolsko zaplanowano krótką przerwę, a następnie rowerzyści wrócili do Dobrej.

W rajdzie wzięły udział całe rodzinny, od najmniejszych po najstarszych przedstawicieli naszej społeczności. Tempo było dostosowane do wszystkich uczestników.

Zobaczcie ponad 100 zdjęć z rajdu

Na koniec rajdu wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale i mogli wziąć udział w Gminnym Dniu Dziecka, który rozpoczął się po godz. 12:00 na terenie rekreacyjnym przy ul. Sportowej w Dobrej.

Rodzinne wydarzenie zorganizowali Gmina Dobra przy wsparciu GZ LZS w Dobrej.

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama