Zaloguj się | Rejestracja

Ruszyło odkomarzanie w gminie Dobra

wtorek, 23 maja 2023 r., godz. 09:19  |  Wersja do druku

Urząd Gminy Dobra rozpoczął odkomarzanie na terenie gminnych obiektów sportowych i rekreacyjnych, placów zabaw oraz cmentarzy. Środki zwalczające komary rozprowadzają strażacy z OSP Dobra i OSP Wołczkowo.Urząd Gminy Dobra zlecił przeprowadzenie odkomarzania na terenie gminnych obiektów sportowych i rekreacyjnych, placów zabaw oraz cmentarzy. Odkomarzanie wykonane zostanie poprzez rozprowadzenie środka zwalczającego komary metodą zamgławiania na terenach użyteczności publicznej. Łącznie środki zostaną rozprowadzone na 25 obiektach w gminie Dobra.

Środki zwalczające komary rozprowadzają strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Dobrej i Wołczkowie. Proces wykonywany jest w godzinach wieczornych, w czasie wystąpienia optymalnych warunków atmosferycznych.

"Jednocześnie informujemy, że o zwalczanie uciążliwych owadów na terenach prywatnych (łąki, pastwiska, przydomowe ogródki) powinni zadbać ich właściciele" - wyjaśniają urzędnicy z UG Dobra.

Źródło: Urząd Gminy Dobra
Fot. Ochotnicza Straż Pożarna w Dobrej

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama