Zaloguj się | Rejestracja

Turniej Piłki Nożnej w Dobrej - relacja i zdjęcia

poniedziałek, 22 maja 2023 r., godz. 12:33  |  Wersja do druku

W sobotę, 20 maja na terenie kompleksu Orlik w Dobrej odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Dobra. Były piękne bramki, widowiskowe akcje, fantastyczne parady bramkarzy i dodatkowe konkursy dla uczestników i kibiców turnieju.Podczas Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Dobra nie brakowało piłkarskich emocji. Młodzi piłkarze i piłkarki reprezentujący szkoły podstawowe z gminy Dobra przy żywiołowym dopingu kibiców pokazali najwyższy poziom. Akcje często kończyły się pięknymi bramkami. Zawody rozgrywano w duchu fair play.

Turniej podzielony był na dwie kategorie wiekowe: młodsza (klasy 5-6) oraz starsza (klasy 7-8). Każdy mecz trwał 10 minut. Po 3 godzinach rozgrywek wyłoniono zwycięzców turnieju.

Grupa młodsza:
1. PSP Bezrzecze
2. PSP Dobra
3. PSP Mierzyn
4. PSP Dołuje
5. PSP Rzędziny

Grupa starsza:
1. PSP Bezrzecze
2. PSP Dobra
3. PSP Mierzyn
4. PSP Dołuje

Podczas turnieju na sąsiednim boisku do siatkówki trwały dodatkowe konkursy dla uczestników i kibiców zawodów, które prowadzili sportowcy z GZ LZS Dobra.

Na koniec wręczono puchary, medale i dyplomy dla uczestników turnieju. Wybrano też najlepszych zawodników, bramkarzy i strzelców turnieju. Nagrodę fair play zdobyła zawodniczka z PSP Rzędziny.

Zobacz relację zdjęciową z turnieju

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Dobra zorganizowała Gmina Dobra przy wsparciu Gminnego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Dobrej. Nagrody ufundowali też firma Tenzi i restauracja McDonald's z Lubieszyna, która zapewniła posiłki dla młodych piłkarzy.

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama