Zaloguj się | Rejestracja

Dzień Dziecka i Rodzinny Rajd Rowerowy w Dobrej

piątek, 02 czerwca 2023 r., godz. 14:31  |  Wersja do druku

W sobotę, 3 czerwca na mieszkańców gminy czekają dwa warte uwagi wydarzenia: Gminny Dzień Dziecka i Rodzinny Rajd Rowerowy w Dobrej. Rajd odbędzie się na trasie Dobra - Stolec - Dobra, a po nim rozpoczną się atrakcje związane ze świętem najmłodszych.Na Rodzinny Rajd Rowerowy zapraszamy całe rodziny, bez względu na wiek. Dzieci obowiązkowo muszą jechać w kaskach. Tempo będzie dostosowane do wszystkich uczestników. Zapisy na rajd rozpoczną się w sobotę, 3 czerwca o godz. 9:00 na terenie rekreacyjnym przy ul. Sportowej w Dobrej. Start zaplanowano na godzinę 10:00.

Uczestnicy wyruszą z Dobrej i będą jechać nowymi ścieżkami rowerowymi przez malownicze tereny gminy Dobra do miejscowości Stolec, gdzie planowana jest przerwa na plaży nad jeziorem Stolsko. Potem planowany jest powrót do Dobrej.

Atrakcje związane z Gminnym Dniem Dziecka rozpoczną się na terenie rekreacyjnym przy ul. Sportowej w Dobrej o godz. 12:00. Zaplanowano darmowe dmuchańce, konkursy, gry, malowanie twarzy, bańki mydlane, kolorowy proszek holi i wiele innych atrakcji. Nie zabraknie doskonałej zabawy i dobrego humoru.

Serdecznie zapraszamy w imieniu Gminy Dobra i Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej.

Dzień Dziecka i Rodzinny Rajd Rowerowy w Dobrej - plakat:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama