Zaloguj się | Rejestracja

Śniadanie na trawie z jogą w Bezrzeczu

czwartek, 11 maja 2023 r., godz. 14:00  |  Wersja do druku

Stowarzyszenie Nasze Bezrzecze, LZS Bezrzecze i Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej zapraszają na plenerowe wydarzenie. W niedzielę, 21 maja na terenie rekreacyjnym w Bezrzeczu odbędzie się sąsiedzko-rodzinne spotkanie pt. "Śniadanie na trawie z jogą"."Śniadanie na trawie z jogą" rozpocznie się o godz. 11:00 na terenie rekreacyjnym przy ul. Górnej w Bezrzeczu. Zabierzcie ze sobą maty, koce, siedziska. Zajęcia z jogi poprowadzi Julita Urbaniak.

"Uwaga! W tym miejscu ogłaszamy konkurs na najciekawsze, wiosenne danie śniadaniowe. Zainteresowane osoby proszone są o zabranie ze sobą swojej propozycji śniadania i zgłoszenie się do stoiska organizatorów do godz. 10:50. Będziemy wszyscy próbować i oceniać. Regulamin konkursu dostępny jest w klubie GCKiB w Bezrzeczu. Na zwycięzcę czeka pyszna nagroda" - zachęca Patrycja Jurzysta-Żal.

Majówka, relaks, pachnąca kawa, pyszne śniadanie na rozgrzanej słońcem trawie już brzmi zachęcająco. To będzie wspaniałe sąsiedzko-rodzinne spotkanie. Do zobaczenia na trawie!

Organizatorami spotkania są: Stowarzyszenie Nasze Bezrzecze, LZS Bezrzecze i Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej.

Śniadanie na trawie z jogą w Bezrzeczu - plakat:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama