Zaloguj się | Rejestracja

Przetarg na przebudowę ul. Malinowej w Wołczkowie

wtorek, 09 maja 2023 r., godz. 09:07  |  Wersja do druku

Gmina Dobra ogłosiła przetarg na przebudowę ulicy Malinowej w Wołczkowie. Inwestycja zakłada również budowę sieci kanalizacji deszczowej, rozbudowę sieci kanalizacji sanitarnej i oświetlenia ulicznego.Przebudowa ulicy Malinowej w Wołczkowie uwzględnia rozbiórkę istniejącej nawierzchni z płyt i ułożenie nowej bitumicznej warstwy na odcinku od ulicy Słonecznej do Leśnych Jagód. Przebudowane zostaną zjazdy i skrzyżowania z innymi ulicami, powstaną chodniki i nowe oświetlenie uliczne.

Inwestycja zakłada również budowę sieci kanalizacji deszczowej, rozbudowę kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej, przebudowę kolidującej infrastruktury technicznej: elektroenergetycznej, oświetleniowej i telekomunikacyjnej. Ulicę zaprojektowano z uwzględnieniem optymalnego wykorzystania pasa drogowego, biorąc pod uwagę zminimalizowanie wystąpienia kolizji z istniejącą infrastrukturą. Dokumentację projektową przygotowała firma BPD - Biuro Projektów Drogowych.

Firmy zainteresowane udziałem w przetargu mogą zgłaszać swoje oferty do 19 maja 2023 r. Czas przewidziany na realizację robót drogowych to 12 miesięcy, przy czym termin realizacji rozpoczyna się z dniem przekazania placu budowy i będzie trwał nie dłużej niż do dnia 30 września 2024 r.

Gmina Dobra zabezpieczyła 3,5 mln złotych na realizację inwestycji.

Źródło: Urząd Gminy Dobra

Ulica Malinowa w Wołczkowie:
Przebudowa ul. Malinowej w Wołczkowie:


Instrukcja: w celu przesunięcia mapy kliknij na interesujący Ciebie obszar i poruszaj myszką. Powiększ mapę klikając "+" i analogicznie pomniejsz mapę przez "-".

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama