Zaloguj się | Rejestracja

Morsy z Dobrej zakończyły sezon

poniedziałek, 24 kwietnia 2023 r., godz. 10:53  |  Wersja do druku

Klub Morsów Dobrawianie z LZS Dobra zakończył sezon zimowych kąpieli 2022/23. Ostatnia kąpiel miała miejsce w leśnym jeziorze w Łęgach.Sezon zimowych kąpieli 2022/23 obfitował w wiele wydarzeń. Morsy z klubu Dobrawianie korzystały z kąpieli w gminie Dobra i nad morzem.

Jednym z większych wydarzeń było świętowanie odzyskania przez Polskę niepodległości. Dobrawianie uczcili to święto zimną kąpielą z biało-czerwonymi flagami w Międzywodziu - zobacz relację.

W tym sezonie morsy z Dobrej posprzątały też las w okolicy Łęgów. Zebrano mnóstwo śmieci, w tym opony, butelki i puszki, które po segregacji trafiły do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów w Dobrej. Akcję wsparła restauracja McDonald's z Lubieszyna, która dostarczyła kamizelki, rękawiczki i specjalne chwytaki na śmieci. Sprzątanie wspierała też firma TENZI.

Morsy z Dobrej brały też udział w takich wydarzeniach jak zimowy bieg Extreme Wolf w Grzepnicy, podczas którego trzeba było zanurzyć się w lodowatym jeziorze.

Ostatnia kąpiel kończąca sezon 2022/23 odbyła się w niedzielę, 23 kwietnia w Łęgach. Po morsowaniu można było ogrzać się przy ognisku i uraczyć gorącą kiełbaską. Miłośnicy morsowania już teraz czekają na kolejny sezon, który rozpocznie się w październiku.

Zobacz artykuły powiązane:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama