Zaloguj się | Rejestracja

Remonty dróg powiatowych w 2023 roku

poniedziałek, 17 kwietnia 2023 r., godz. 10:23  |  Wersja do druku

Starostwo Powiatowe w Policach ogłosiło przetarg na wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni dróg powiatowych, m.in. na terenie gminy Dobra. Do powiatu należy 35 dróg o łącznej długości 155 km.Pod koniec marca Powiat Policki ogłosił przetarg na wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych dróg powiatowych w 2023 roku. Firmy mogą składać swoje oferty do 18 kwietnia.

Zwycięzca przetargu zobowiązany będzie do usuwania uszkodzeń jezdni zagrażających bezpieczeństwu w ruchu drogowym oraz mogących skutkować szkodami komunikacyjnymi w ciągu maksymalnie 48 godzin od momentu zawiadomienia telefonicznego, potwierdzonego e-mailem lub fax-em. Ubytki w jezdni mają być uzupełniane masą mineralno-bitumiczną.

Jednostką rozliczeniową umowy będzie cena za wbudowanie 1 tony masy mineralno-bitumicznej. Ilość masy do wbudowania w drogi powiatowe na terenie Powiatu Polickiego w 2023 r. oszacowano na ok. 395 ton.

Zamówienie obejmuje także drogi powiatowe na terenie gminy Dobra. Są to m.in. ul. Lipowa w Wołczkowie i Szczecińska w Dobrej, drogi Stolec - Rzędziny, Rzędziny - Łęgi - Buk oraz Grzepnica - Płochocin, ul. Na Świdwie w Łęgach, drogi Dobra - Sławoszewo - Bartoszewo oraz Buk - Lubieszyn, ul. Graniczna w Dobrej, drogi Bezrzecze - Wołczkowo, Wąwelnica - Dołuje, Kościno - Dołuje oraz Dołuje - Stobno. Uszkodzenia nawierzchni zostaną także usunięte na drodze z Mierzyna do Stobna.

Remonty będą realizowane do końca 2023 roku.

Źródło: Urząd Gminy Dobra

Zobacz artykuły powiązane:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama