Zaloguj się | Rejestracja

Obchody święta chrztu Polski

czwartek, 13 kwietnia 2023 r., godz. 14:12  |  Wersja do druku

Z okazji obchodów święta chrztu Polski, Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej zaprasza na cykl wydarzeń organizowanych przez poszczególne filie. Zaplanowano konkursy, warsztaty, koncerty, spektakle, wystawy i projekcje filmowe.Kluby GCKiB w Wąwelnicy i Dołujach zapraszają dzieci na warsztaty plastyczne. Podczas warsztatów, które odbędą się w obu klubach w piątek, 14 kwietnia o godz. 16:00, dzieci będą mogły zaprojektować i wykonać herb oraz koronę.

W klubie w Stolcu i Rzędzinach zaplanowano wspólne oglądanie filmów o tematyce związanej z chrztem Polski, a także warsztaty plastyczne. Jednak z przyczyn niezależnych od GCKiB wydarzenia w klubach w Stolcu i Rzędzinach zostały odwołane.

Klub i biblioteka w Dobrej zapraszają na prelekcję multimedialną, quiz wiedzy o chrzcie Polski, a także wystawę prac dzieci poświęconą 1057 rocznicy chrztu Polski. Wydarzenie odbędzie się w piątek, 14 kwietnia o godz. 17:00.

Klub w Bezrzeczu zaprasza dzieci klas III-VIII do wzięcia udziału w konkursie plastycznym z okazji obchodów święta chrztu Polski. Prace można składać do 14 kwietnia. Regulamin konkursu dostępny jest w klubie, a szczegółowe informacje pod nr telefonu 91 424 16 98.

Natomiast w sobotę, 22 kwietnia w klubie w Wołczkowie zaplanowano spektakl teatralny w wykonaniu dzieci z kółka teatralnego ze szkoły podstawowej w Mierzynie, występ zespołu wokalnego Józefinki, wystawę i recytację wierszy. Początek wydarzenia o godz. 12:00.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej www.gckib.pl, na Facebooku oraz u instruktorów w poszczególnych filiach GCKiB.

Serdecznie zapraszamy.

Źródło: Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama