Zaloguj się | Rejestracja

Kiermasz wielkanocny w Dobrej - relacja

poniedziałek, 27 marca 2023 r., godz. 19:14  |  Wersja do druku

W niedzielę, 26 marca na terenie przy remizie OSP w Dobrej odbył się kiermasz wielkanocny. Można było zakupić palmy, stroki, słodkie wypieki, wielkanocne baby i wiele innych świątecznych dekoracji i przysmaków.Kiermasz wielkanocny rozpoczął się się o godz. 10:30. Koło Gospodyń Wiejskich Dobrawianki i Stowarzyszenie Nasze Bezrzecze przygotowały przeróżne smakołyki: baby wielkanocne, przepyszne ciasta, zupy i inne propozycje obiadowe. Na kiermaszu można było nabyć piękne ozdoby świąteczne, palmy wielkanocne, stroiki, cudeńka wycinane z drewna i inne dekoracje. Były też stoiska Essenza d'oliva z włoskimi produktami, Loduffka, Stolarz Michał, Drewniana Skrzynka z lokalnymi warzywami i owocami oraz Agroturystyka u Sylwii w Rzędzinach ze swojskimi produktami.

Podczas kiermaszu oprócz zakupów można było posłuchać ludowych piosenek, które śpiewały Dobrawianki razem ze Stowarzyszeniem Nasze Bezrzecze i innymi wystawcami.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z kiermaszu

Kiermasz został zorganizowany przy współpracy z Ochotniczą Strażą Pożarną w Dobrej i Gminnym Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej.

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama