Zaloguj się | Rejestracja

Powitanie wiosny w Bezrzeczu - zdjęcia

poniedziałek, 27 marca 2023 r., godz. 16:42  |  Wersja do druku

Na terenie rekreacyjnym w Bezrzeczu mieszkańcy powitali wiosnę. Rodzinną zabawę z konkursami i pieczeniem kiełbasek zorganizowali Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej, Stowarzyszenie Nasze Bezrzecze i LZS Bezrzecze.W sobotę o godz. 11:00 na terenie rekreacyjnym przy ul. Górnej w Bezrzeczu rozpoczął się festyn rodzinny "Powitanie wiosny". Na mieszkańców czekały gry i zabawy. Były też konkursy na najładniejszą Marzannę i najciekawszy, wiosenny strój. Laureaci konkursów wygrywali słodkie nagrody.

"Powitaliśmy wiosnę godnie, tak jak na wielbicieli tej pory roku przystało: konkursami, wesołymi zabawami i konkurencjami sportowymi, skwierczącym ogniskiem z kiełbaskami i Marzannami, których nie spaliliśmy, każdy z uczestników konkursu na najładniejszą mógł bowiem swoją Marzannę zabrać na pamiątkę. Było słonecznie i bajecznie. Nawet leciutki deszczyk w przerwie między konkurencjami nie wygonił nas z terenu rekreacyjnego w Bezrzeczu" - podsumowali festyn organizatorzy zabawy.

Zobaczcie zdjęcia z rodzinnego festynu

Festyn "Powitanie wiosny" przygotowali Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej, Stowarzyszenie Nasze Bezrzecze i LZS Bezrzecze ze wsparciem LZS Dobra, restauracjami McDonald's Ster i Lubieszyn oraz firmy Tenzi.

Zobacz artykuły powiązane:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama