Zaloguj się | Rejestracja

Kobiety w czasie I Wojny Światowej

środa, 22 marca 2023 r., godz. 15:50  |  Wersja do druku

W czwartek, 30 marca w klubie w Bezrzeczu odbędzie się wykład "Kobiety w czasie I Wojny Światowej". Prelekcję poprowadzą Julita Szutowicz i Elżbieta Rucińska.Aktualizacja: Organizator spotkania informuje o przełożeniu prelekcji. Nowy termin zostanie wkrótce podany do wiadomości.

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa 30 marca o godz. 18:00 na prelekcję "Kobiety w czasie I Wojny Światowej". Wykład będzie miał miejsce w klubie przy ul. Koralowej 61c w Bezrzeczu, a poprowadzą go dwie przesympatyczne studentki Uniwersytetu III Wieku: Julita Szutowicz i Elżbieta Rucińska.

Na spotkanie zaprasza Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej.

Wykład zakończy cykl spotkań zorganizowany z okazji miesiąca Kobiet i Mężczyzn, ale już planowane są kolejne spotkania w miłym gronie pod nowym hasłem. Szczegóły już wkrótce.

Kobiety w czasie I Wojny Światowej - plakat:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama