Zaloguj się | Rejestracja

Kiermasz wielkanocny w Dobrej

wtorek, 21 marca 2023 r., godz. 10:16  |  Wersja do druku

W niedzielę, 26 marca na terenie przy remizie OSP w Dobrej odbędzie się kiermasz wielkanocny. Będą palmy, stroki, słodkie wypieki, wielkanocne baby i wiele innych atrakcji. Zapraszamy i polecamy.Kiermasz wielkanocny rozpocznie się o godz. 10:30 i potrwa do 13:30. Dla smakoszy Koło Gospodyń Wiejskich Dobrawianki i Stowarzyszenie Nasze Bezrzecze przygotują różne smakołyki: baby wielkanocne i inne ciasta na niedzielę, pyszne zupy i inne propozycje obiadowe. Good Dog Hot-dog przybędzie ze swoimi pysznymi bułeczkami, a Sylwia Pokrywińska przywiezie swojskie sery, wędliny, jaja, pierogi, mleko i jogurty.

Na kiermaszu będzie można nabyć piękne ozdoby świąteczne, palmy wielkanocne, stroiki, cudeńka wycinane z drewna i inne ozdoby. Będzie też stoisko włoskie z oliwami, oliwkami i kawą Essenza d'oliva.

Kiermasz organizowany jest przy współpracy z Ochotniczą Strażą Pożarną w Dobrej i Gminnym Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej.

Gorąco polecamy i zapraszamy!

Plakat: Teija - fotograf Szczecin

Kiermasz wielkanocny w Dobrej - plakat:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama