Zaloguj się | Rejestracja

Puchar Polski w Tańcu Towarzyskim w Mierzynie

piątek, 17 marca 2023 r., godz. 19:25  |  Wersja do druku

W sobotę, 25 marca w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej w Mierzynie odbędzie się Otwarty Puchar Polski PTT w Tańcu Towarzyskim oraz Międzynarodowy Turniej o Puchar Wójta Gminy Dobra. W turnieju wezmą udział pary taneczne z całej Europy oraz sędziowie, których nazwiska stanowią najwyższą klasę poziomu tanecznego.Turniej w Mierzynie, który organizowany jest po raz piąty, będzie jednym z największych wydarzeń tanecznych w Europie. Organizatorami wydarzenia są Klub Tańca Towarzyskiego "Danceclub", Stowarzyszenie Polskie Towarzystwo Taneczne, Polskie Towarzystwo Taneczne Zarząd Okręgu Zachodniopomorskiego oraz Gmina Dobra. Współorganizatorem turnieju jest Publiczna Szkoła Podstawowa w Mierzynie.

W turnieju wezmą udział tancerze z całej Europy. W poprzednich edycjach gościliśmy w Mierzynie tancerzy m.in. z Ukrainy, Wielkiej Brytanii, Włoch, Finlandii, Norwegii, Niemiec, Holandii, Łotwy, Estonii, Włoch, Czech, Islandii.

"Poprzednie edycje turnieju okazały się ogromnym sukcesem nie tylko dla Klubu Tańca Towarzyskiego "Danceclub", ale także dla naszego regionu, województwa zachodniopomorskiego oraz Polski. Na nasz turniej przyjeżdżają międzynarodowe pary reprezentujące światowy poziom tańca. Tancerzy oceniać będzie utytułowana komisja sędziowska. Wspólnie z Gminą Dobra oraz Polskim Towarzystwem Tanecznym zamienimy Mierzyn w stolicę tańca" - zapewnia Adrianna Zymek, manager turnieju.

Pary będą mogły rywalizować w następujących kategoriach:

Open: U10, U12, U14, U16, U19, U21, Dorośli - ST & LA
Senior: 1, 2, 3 - ST & LA
Dorośli Rising Stars - ST & LA
Solo: U12, U16 - ST & LA
Premium: 12-13 G, 14-15 E, 14-15 D, pow. 15 F, pow15 E, pow.15 B

Turniej będzie sędziowany przez międzynarodową komisję sędziowską, a galę wieczorową uświetni muzyka na żywo. Organizatorzy imprezy przygotowali wiele niespodzianek dla widowni, które odbędą się podczas wieczornej gali. Zapraszamy widzów do oglądania tego niezwykłego wydarzenia na żywo. Bilety całodniowe na widownię w cenie 80 zł do nabycia w kasie w dniu turnieju.

Portale Mierzyn24.pl i GminaDobra24.pl są patronami medialnymi turnieju.

Serdecznie zapraszamy!

Poniżej prezentujemy film i zdjęcia z 4. edycji turnieju, która odbyła się 30 marca 2019 r. w Mierzynie.

Otwarty Puchar Polski PTT w Tańcu Towarzyskim w Mierzynie - plakat:

Puchar Polski w Tańcu Towarzyskim w Mierzynie 2019 - zobacz wideo:


Międzynarodowy Puchar Polski w Tańcu Towarzyskim w Mierzynie - 30 marca 2019 r.:

Zobacz artykuły powiązane:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama