Zaloguj się | Rejestracja

Modernizacja klubów w Skarbimierzycach i Dołujach

czwartek, 02 marca 2023 r., godz. 11:14  |  Wersja do druku

Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej ogłosiło przetargi na roboty budowlane związane z modernizacją klubów w Skarbimierzycach i Dołujach.Modernizacja klubu w Skarbimierzycach polegać będzie na wyburzeniu części wewnętrznych ścian i powiększeniu pomieszczania, w którym odbywają się zajęcia i warsztaty. Podobnie jak w klubie w Bezrzeczu zamontowana zostanie przesuwna ścianka działowa, która pozwoli na podział pomieszczenia w przypadku organizacji spotkań w tym samym terminie. Konieczne będzie też przełożenie instalacji elektrycznej.

Firmy zainteresowane udziałem w przetargu mogą składać swoje oferty do 14 marca do godz. 9:00. Inwestycja powinna być zrealizowana w ciągu 3 miesięcy.

Modernizacja klubu w Skarbimierzycach - szczegóły przetargu

Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej ogłosiło też przetarg na roboty budowlane związane z modernizacją klubu w Dołujach. W ramach przebudowy powiększone zostaną okna, dzięki czemu pomieszczenia klubu zyskają więcej światła. Zaplanowano również zabezpieczenie fundamentów i wymianę posadzki. Położona zostanie nowa instalacja elektryczna.

Firmy zainteresowane udziałem w tym przetargu mogą składać swoje oferty do 15 marca do godz. 9:00. Inwestycja również powinna być zrealizowana w ciągu 3 miesięcy.

Modernizacja klubu w Dołujach - szczegóły przetargu

Źródło: Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama