Zaloguj się | Rejestracja

Ferie zimowe w gminie Dobra. Plan imprez dla dzieci

piątek, 10 lutego 2023 r., godz. 11:42  |  Wersja do druku

Ferie zimowe dla wszystkich uczniów z województwa zachodniopomorskiego rozpoczynają się oficjalnie w poniedziałek, 13 lutego. Wiele dzieci spędzi je poza domem - na wycieczkach, koloniach i obozach. Dla młodych mieszkańców naszej gminy, którzy zostaną w domach, Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej przygotowało sporo atrakcji.Przez dwa tygodnie ferii dzieci i młodzież będą mogły skorzystać z oferty kulturalnej i sportowej Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek, które przygotowało atrakcyjny program zajęć i warsztatów.

"Naszym głównym celem jest zapewnienie dzieciom i młodzieży ciekawych i rozwijających zajęć, pozwalających na aktywne spędzenie wolnego czasu. W naszej ofercie znajdą Państwo szereg atrakcji, takich jak warsztaty artystyczne, rękodzielnicze, finansowe, gry i zabawy, i wiele innych" - informuje GCKiB w Dobrej.

Zajęcia będą prowadzone w klubach w Dobrej, Wołczkowie, Dołujach, Rzędzinach, Stolcu, Wąwelnicy, Bezrzeczu, Skarbimierzycach oraz w filiach bibliotecznych w Mierzynie, Dobrej, Dołujach i Wołczkowie. Atrakcje przygotowały też świetlice w Buku, Łęgach, Grzepnicy i Mierzynie.

W czasie ferii GCKiB przygotowało również spotkania dla seniorów.

Szczegółowy harmonogram zajęć w GCKiB

"Serdecznie zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w naszych działaniach i życzymy udanego spędzenia ferii" - zaprasza GCKiB w Dobrej.

Źródło: GCKiB w Dobrej

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama