Zaloguj się | Rejestracja

Nagroda dla firmy True Rider z gminy Dobra

wtorek, 07 lutego 2023 r., godz. 18:39  |  Wersja do druku

Firma produkująca odzież dla jeźdźców konnych True Rider z gminy Dobra zajęła 2. miejsce w konkursie "Twój biznes pod banderą sukcesu" organizowanego przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego. Nagrodę odebrała założycielka firmy Natalie Palacz.Konkurs gospodarczy "Twój biznes pod banderą sukcesu" realizowany jest od 2018 roku. Drugą edycję zorganizowano w 2019 r., później była pandemiczna przerwa, a w 2022 r. do trzeciej edycji zgłosiła się rekordowa liczba uczestników - prawie 150. Spośród nich kapituła konkursowa wyłoniła 10 finalistów. Podczas gali w Operze na Zamku ogłoszono zwycięzców.

I nagrodę i bon o wartości 30 tys. zł otrzymała firma Easyfootings, która podbija rynek budowlany innowacyjnymi technologiami. Produkuje m.in. fundamenty mikropalowe, modułowe konstrukcje różnych obiektów, a także śruby do drzew, które umożliwiają budowę domków czy parków linowych, ale nie szkodzą naturze. Nie ściskają drzewa, nie wrastają. Innowacyjne rozwiązania usprawniają montaż, zwiększają bezpieczeństwo, precyzję i szybkość budowy. EasyFootings System jest przyjazny środowisku, bo realizuje koncepcję zamkniętego obiegu. Może być użytkowany wielokrotnie i w pełni podlega recyklingowi.

Nagrodę za drugie miejsce w konkursie (i bon o wartości 25 tys. zł) otrzymała Natalie Palacz, założycielka firmy True Rider z gminy Dobra, wytwarzającej odzież techniczna dla jeźdźców konnych.

"Nie wiedziałam, że na Pomorzu Zachodnim jest tylu kreatywnych przedsiębiorców. Jestem tym zbudowana. Gratuluję wszystkim! Dobrze, że organizowane są takie konkursy i takie wydarzenia, gdzie możemy nawiązać kontakty, wymienić się doświadczeniami" - dziękowała Natalie Palacz.

True Rider z siedzibą w Bezrzeczu to marka stworzona w 2014 roku z pasji i potrzeby spełniania marzeń. Pomysł stworzenia marki True Rider powstał pod koniec 2013 roku, kiedy podczas targów jeździeckich założycielka firmy zauważyła, że wszyscy noszą identyczną odzież jeździecką. Z kolei w stajni zawsze pojawiały się takie same marki i wzory.

"Miałam dosyć komentarzy starszych pań w sklepach, które szeptały przeważnie: zobacz biedna dziewczynka, łatki ma na spodniach. Jako koniarz chciałam wyróżniać się od innych ludzi w tłumie i nosić ubrania, które będą wyraźnie identyfikować mnie z jeździectwem. Pomyślałam, że chciałabym nosić odzież, nadal o wysokiej jakości wykonania, ale takiej, która wyróżni mnie spośród innych osób, a nawet jeźdźców. I tak właśnie gdzieś w zakamarkach mojej głowy narodził się pomysł stworzenia marki True Rider i całej jej filozofii" - wyjaśnia właścicielka firmy.

Trzecią nagrodę (20 tys. zł) przyznano WIKK.ME, czyli działającej w Goleniowie manufakturze zdrowej żywności.

"Zobaczycie państwo przykłady, jak można w swoim domu zbudować firmę rosnącą, cieszącą się coraz większym uznaniem i zaufaniem konsumentów, podbijającą serca ludzi w całej Polsce i Europie. Po to organizujemy właśnie konkursy gospodarcze i wszelkie inicjatywy, które mają inspirować, zarażać pomysłami na sukces. Głęboko wierzymy, że w takim miejscu, gdzie możemy się spotkać, podyskutować - powstają ciekawe pomysły na biznes. A z pomysłów rodzą się najwspanialsze rzeczy. Wiele osób uwierzyło, że „the sky is the limit”. Że tylko nasze wewnętrzne ograniczenia powodują jakieś bariery. I że dzięki wierze we własne zdolności, dzięki zbudowaniu dobrego teamu w swoich firmach, jesteście państwo w stanie przenosić całe Pomorze Zachodnie w gospodarczy XXI wiek" - mówił podczas gali rozdania nagród Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz.

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama