Zaloguj się | Rejestracja

Turniej Piłki Siatkowej w Mierzynie - relacja

poniedziałek, 06 lutego 2023 r., godz. 19:35  |  Wersja do druku

W sobotę, 4 lutego w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Mierzynie odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Dobra. W turnieju wzięło udział 7 drużyn. Najlepszym zespołem okazała się reprezentacja LZS Dobra I.Była to pierwsza edycja turnieju po okresie pandemii. Zawody rozpoczęły się o godz. 10:00 i były rozgrywane na 2 boiskach w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Mierzynie. Po emocjonujących meczach na prowadzenie wysunęły się dwa zespoły: LZS Dobra I i LZS Pionier Buk. W finale lepszy okazał się zespół z Dobrej.

Wyniki Turnieju Piłki Siatkowej w Mierzynie:
1. LZS Dobra I
2. LZS Pionier Buk
3. Wołczkowo
4. Mierzyn I
5. Mierzyn II
6. Młody Mierzyn
7. LZS Dobra II

Podczas turnieju nie zabrakło wspaniałych akcji, przypominających najlepsze mecze reprezentacji Polski. Wszyscy zawodnicy przestrzegali zasad fair play. Na koniec turnieju Przewodniczący Rady Gminy Dobra Bartłomiej Miluch, Jerzy Trędowicz z UG Dobra oraz Cezary Magda z GZ LZS wręczyli uczestnikom turnieju puchary i pamiątkowe dyplomy. Najlepszą zawodniczką turnieju została Paulina Czaja z zespołu LZS Dobra I, a najlepszym zawodnikiem Patryk Kirszka z Wołczkowa.

Zobaczcie zdjęcia z turnieju

Na koniec turnieju wręczono też pamiątkowe puchary zawodnikom klubu LZS Dobra, którzy 26 listopada w Resku wygrali Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego Ludowych Zespołów Sportowych w siatkówce - zobacz więcej.

Organizatorami turnieju była Gmina Dobra i GZ LZS w Dobrej.

Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Dobra:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama