Zaloguj się | Rejestracja

Hania z Dobrej w Akademii Talentów

piątek, 20 stycznia 2023 r., godz. 15:27  |  Wersja do druku

Hania Górecka, uczennica 5 klasy z Dobrej, dostała się do finału konkursu Enea Akademia Talentów, której celem jest wspieranie rozwoju młodych talentów. Teraz Hania walczy o stypendium na realizację swoich pasji i zainteresowań. Możemy jej pomóc biorąc udział w darmowym głosowaniu, które trwa do 29 stycznia.Hanna Górecka od 4 lat trenuje squasha, który stał się jej pasją. Trenuje od 4 do 6 razy w tygodniu. Hania jest obecnie liderką rankingu GU11 Polskiej Federacji Squasha i ma na koncie wiele sukcesów. Jest też dwukrotną laureatką ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego Alfik. Hania jest również fanką kostki Rubika i Lego oraz uwielbia wszystko co jest związane z Harrym Potterem.

Teraz Hania walczy o stypendium w ramach Akademii Talentów. To inicjatywa Fundacji Enea, której celem jest wspieranie rozwoju młodych talentów. Pomóżmy jej zwyciężyć głosując na stronie internetowej - tutaj. Wystarczy podać swój adres e-mail i telefon, a następnie kliknąć w link przesłany na maila i podać otrzymany mailem kod. Głosowanie jest darmowe i potrwa do 29 stycznia 2023 r.

Jury wybierze maksymalnie po 10 zwycięzców w każdej z 4 kategorii - sport, sztuka, nauka, ekologia (po pięciu uczniów w każdej kategorii w danej grupie wiekowej), którzy otrzymają stypendium. Dodatkowo internauci głosują na najciekawsze zgłoszenia. Uczniowie, którzy nie zostaną wybrani przez jury, a otrzymają najwyższą liczbę głosów w każdej kategorii, również zostaną nagrodzeni i otrzymają stypendia.

Trzymamy kciuki za sukces Hani!

Zobaczcie jak wygląda kawałek squashowego życia Hani:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama