Zaloguj się | Rejestracja

Kościński Bal Karnawałowy Przebierańców

wtorek, 17 stycznia 2023 r., godz. 21:24  |  Wersja do druku

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sołectwa Dołuje-Kościno serdecznie zaprasza na Karnawałowy Bal Przebierańców. Zabawa odbędzie się w piątek, 3 lutego w Centrum Bankietowym Lila Park w Kościnie.Tematem przewodnim Kościńskiego Balu Karnawałowego Przebierańców są gwiazdy Hollywood.

"Gwiazdami są też postacie animowane, ale jak pojawi się gwiazda Bollywood, James Bond lub Franek Dolas to też będzie dobrze" - zapewniają organizatorzy balu.

Zabawa odbędzie się w piątek, 3 lutego w Centrum Bankietowym Lila Park w Kościnie. Bal rozpocznie się o godz. 20 i potrwa do 3 w nocy. Koszt: 185 zł/osoba.

Zapisy przyjmowane są do 27 stycznia pod nr telefonu 724 252 377 (po godz. 17:00) lub za pośrednictwem maila: kmarks@op.pl

Organizatorzy zapewniają nie tylko dobrą zabawę, ale również dania ciepłe i zimne, słodki bufet i gorące napoje (zimne we własnym zakresie).

Źródło: Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sołectwa Dołuje-Kościno

Kościński Bal Karnawałowy Przebierańców - plakat:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama