Zaloguj się | Rejestracja

Mały Książę - przedstawienie w Wołczkowie

poniedziałek, 09 stycznia 2023 r., godz. 17:18  |  Wersja do druku

W sobotę, 7 stycznia w klubie GCKiB w Wołczkowie odbyło się spotkanie teatralno-literackie. Uczestnicy spotkania mogli obejrzeć przedstawienie "Mały Książę" w wykonaniu uczennic Publicznej Szkoły Podstawowej w Mierzynie.W klubie Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek w Wołczkowie odbyło się spotkanie teatralno-literackie, podczas którego wystawiono sztukę "Mały Książę". W rolę aktorów wcieliły się uczennice klas 6A i 6B z koła teatralnego Publicznej Szkoły Podstawowej w Mierzynie pod opieką Anny Krogulewskiej-Wróbel. Dekorację sceny wykonała Hanna Januszewska.

Po przedstawieniu, które zostało nagrodzone gromkimi brawami, uczennice ósmej klasy z PSP Mierzyn odczytały ulubione fragmenty powieści Antoine’a de Saint-Exupéry’ego. Następnie ksiądz Cezary Korzec przedstawił wykład na temat "Małego Księcia", prezentując wydania powieści w różnych językach.

Na koniec spotkania, które poprowadziła radna gminy Dobra Maria Pizzi, zaproszono uczestników na poczęstunek. Przygotowano domowe ciasta i gorące napoje.

Spotkanie zorganizowali Stowarzyszenie Ochrony Zabytków i Miłośników Wołczkowa oraz Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej.

Zobacz zdjęcia z przedstawienia

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama