Zaloguj się | Rejestracja

Pożar przy ul. Rolniczej w Mierzynie

czwartek, 18 sierpnia 2022 r., godz. 09:12  |  Wersja do druku

W środę, 17 sierpnia późnym popołudniem doszło do pożaru nieużytku przy ul. Rolniczej w Mierzynie. Napaleniu uległ też barak, który zamieszkiwali bezdomni. Nikomu nic się nie stało.Strażacy otrzymali wezwanie do pożaru o godz. 18:30. Zapaliły się trawy na nieużytku przy ul. Rolniczej w Mierzynie. Znajdował się tam również barak, który zamieszkiwali bezdomni.

"Na miejsce zdarzenia wysłano 4 zastępy z OSP Dobra, OSP Wołczkowo i JRG Szczecin. W akcji gaszenia pożaru wzięło udział łącznie 18 ratowników" - mówi oficer prasowy KP PSP w Policach bryg. mgr inż. Piotr Tuzimek.

Akcja strażaków trwała 2,5 godziny. Spaliły się trawy na powierzchni ok. 4 arów. Nadpaleniu uległ także barak. Nikomu nic się nie stało. Opiekę i schronienie bezdomnym zapewniła Gmina Dobra.

Fot. OSP Wołczkowo

Zobacz artykuły powiązane:


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama