Zaloguj się | Rejestracja

Dzień Dziecka w gminie Dobra

czwartek, 09 czerwca 2022 r., godz. 07:47  |  Wersja do druku

W miniony weekend na terenie gminy Dobra odbyły się kolejne festyny związane z Dniem Dziecka. W sobotę najmłodsi mieszkańcy gminy bawili się w Dobrej, Wołczkowie i Rzędzinach, a w niedzielę w Buku, Wąwelnicy i Stolcu. Było mnóstwo atrakcji.W sobotę, 4 czerwca odbyły się imprezy z okazji Dnia Dziecka w Dobrej, Wołczkowie i Rzędzinach. W klubach GCKiB w Dobrej i Wołczkowie dzieci mogły obejrzeć występy aktorów, pobawić się z kolorowym proszkiem holi, wziąć udział w rozgrywkach sportowych i konkursach. W Rzędzinach było malowanie uśmiechniętych buziek, wielkie i kolorowe bańki oraz zabawy i konkursy. Imprezy przygotowało Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej przy wsparciu LZS Dobra.

W niedzielę w samo południe na terenie rekreacyjnym w Buku odbyły się Dni Buku, organizowane z budżetu obywatelskiego Gminy Dobra, połączone z obchodami Dnia Dziecka. Były animacje z Fabryką Zabaw Szczecin, dmuchańce, malowanie buziek, motocykliści z klubu Black Sprocket i poczęstunek: gofry, lody, ciasta, owoce, wata cukrowa i kiełbaski. Organizatorami zabawy była świetlica w Buku, rada sołecka i LZS Pionier Buk.

Tego dnia odbyły się też imprezy dla dzieci w klubie w Stolcu oraz na małym plac zabaw w Wąwelnic. Na dzieci czekało wiele atrakcji, m.in. zabawy z animatorem, konkursy, malowanie twarzy, gry i zabawy drużynowe, bańki mydlane, warsztaty balonowe i kolorowe niespodzianki. Wydarzenia przygotowało Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej.

Zobacz artykuły powiązane:


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama