Zaloguj się | Rejestracja

Policjanci z Mierzyna dla dzieci z Ukrainy

wtorek, 22 marca 2022 r., godz. 08:24  |  Wersja do druku

Policjanci i pracownicy z Komisariatu Policji w Mierzynie zebrali najpotrzebniejsze rzeczy w postaci artykułów pielęgnacyjnych i kosmetycznych dla ukraińskich dzieci, które uciekły przed wojną i znalazły schronienie w przedszkolu mieszczącym się przy ul. Mickiewicza 49 w Szczecinie.Okrutna wojna w Ukrainie nie oszczędza nikogo, w tym bezbronnych dzieci. Oficer dyżurna Komisariatu Policji w Mierzynie zorganizowała zbiórkę wśród koleżanek i kolegów z jednostki. Zbierano na artykuły higieniczne dla potrzebujących dzieci z Ukrainy.

"Niewyobrażalnym jest dla nas co te dzieci wraz ze swoimi opiekunkami musiały przejść uciekając z Ukrainy. Wybuchy, hałas, kompletny chaos, paraliżujący strach - to zdecydowanie za dużo jak na głowę niewinnego dziecka. Na szczęście teraz są bezpieczne, a my dorzucając swoją małą cegiełkę pomocy chcielibyśmy wesprzeć dzieci i ich opiekunów w tym dramatycznym czasie" - mówi pomysłodawczyni zbiórki.

W przedszkolu przy ul. Mickiewicza 49 w Szczecina schronienie znalazło 26 osób, które musiały uciekać i porzucić swoje dotychczasowe życie. Potrzebującym przekazano kosmetyki, artykuły higieniczne i pielęgnacyjne.

Policjanci zapowiedzieli, że nie jest to ich ostatnia akcja pomocy dla potrzebujących.

Źródło: sierż. sztab. Anna Kaźmierczak

Zobacz artykuły powiązane:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama