Zaloguj się | Rejestracja

Otwarte ogrody w gminie Dobra - nowy program

sobota, 16 maja 2020 r., godz. 08:12  |  Wersja do druku

Rusza nowy program "Otwarte ogrody", w którym pokażemy prywatne ogrody w gminie Dobra, będziemy rozmawiać z właścicielami o ich pasjach, o przepisach na piękny, ekologiczny ogród, o jadalnych kwiatach i dzikich roślinach. Na program zapraszają Stowarzyszenie Carpe diem, TV News i GminaDobra24.pl."Kiedy w styczniu tego roku planowaliśmy organizację majowego Weekendu Otwartych Ogrodów, nie przypuszczaliśmy, że nasze życie tak się zmieni i wymusi na nas weryfikację planów. Obecna sytuacja nie pozwala na spotkanie się z Państwem na plenerowej imprezie, dlatego też postanowiliśmy przygotować dla Państwa wersję online naszego projektu" - mówi Izabela Dryjańska ze Stowarzyszenia Carpe diem.

W programie pokażemy prywatne ogrody w gminie Dobra, będziemy rozmawiać z właścicielami o ich pasjach, o przepisach na piękny, ekologiczny ogród, o jadalnych kwiatach i dzikich roślinach. Trenerzy i fizjoterapeuci pokażą, jak prawidłowo ćwiczyć i pracować w ogrodzie. Postaramy się też podpowiadać jak zachęcać dzieci do zabawy, nauki i pracy w ogrodzie, tak żeby rozbudzić ich wrażliwość na piękno otaczającej przyrody. Przygotujemy też konkursy z nagrodami.

"Podzielimy się z Państwem recenzjami książek z ogrodem w tle oraz pokażemy, jak samemu wykonać dekoracje ogrodowe, często wykorzystując do tego celu materiały z recyklingu. Chcemy też pomagać, promując w programie akcje charytatywne" - poleca Izabela Dryjańska.

Pierwszy odcinek programu będziemy mogli obejrzeć w sobotę, 23 maja o godz. 10:00 na stronach TV News i Gminy Dobra na FB oraz na kanale Gminy Dobra na YouTube.

Zapraszamy do zgłaszania do projektu swoich ogrodów. Z przyjemnością przyjedziemy do Państwa z kamerą i nie zawahamy się jej użyć. Oczywiście zachowamy wszystkie zasady bezpieczeństwa. Zgłoszenia można przesyłać na adres otwarteogrodydobra@gmail.com

Na program "Otwarte ogrody" zapraszają Stowarzyszenie Carpe diem, TV News i nasz portal GminaDobra24.pl.

Otwarte ogrody - zwiastun programu:


Zobacz artykuły powiązane:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama