Zaloguj się | Rejestracja

VIII Bieg Świętojański w Bezrzeczu - relacja i zdjęcia

wtorek, 25 czerwca 2019 r., godz. 10:13  |  Wersja do druku

W niedzielę, 23 czerwca w Bezrzeczu odbył się VIII Bieg Świętojański. Dorośli biegli na dystansie 1 mili. Trasa dla dzieci miała długość 500 metrów. Był też konkurs na najładniejszy wianek i ognisko na zakończenie imprezy. To była kolejna bardzo udana impreza zorganizowana przez LZS Bezrzecze, Stowarzyszenie Nasze Bezrzecze i GCKiB Filia Bezrzecze.Trasa VIII Biegu Świętojańskiego prowadziła wśród pól i lasów Bezrzecza, w okolicach ul. Dworskiej. Zapisy prowadzone były na parkingu przy szkole podstawowej w Bezrzeczu. Start i meta biegu znajdowały się na Słonecznej Polanie. Pogoda dopisała i wszyscy dzielnie ukończyli biegi.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkową koszulkę, a osoby, które zajęły 3 pierwsze miejsca w każdej kategorii, otrzymały medale oraz nagrody rzeczowe.

Po biegu odbył się jeszcze konkurs na najładniejszy wianek. Na koniec rozpalono ognisko, wspólnie pieczono kiełbaski i puszczano wianki.

Organizatorami VIII Biegu Świętojańskiego byli: LZS Bezrzecze, Stowarzyszenie "Nasze Bezrzecze"oraz GCKiB.

Źródło: Andrzej Grochowski, Przewodniczący GZ LZS w Dobrej

VIII Bieg Świętojański w Bezrzeczu - 23.06.2019 r.:Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


przychodnie.jpg
Centrum Medyczne
Dobra
Centrum Medyczne Dobra zaprasza: konsultacje specjalistów z pełną diagnostyką, ultrasonografia (usg), zabiegi stomatologiczne chirurgiczne, ortopedyczne i ginekologiczne w znieczuleniu ogólnym, rehabilitacja indywidualna i grupowa, joga i pilates. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 91 45 39 500.

britishschool

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama