Zaloguj się | Rejestracja

Festyn Rodzinny "Z rodziną po zdrowie" w Policach

wtorek, 07 maja 2019 r., godz. 18:25  |  Wersja do druku

Powiat Policki wraz z Zespołem Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach oraz przy wsparciu organizacji pozarządowych organizuje III Powiatowy Festyn Rodzinny "Z rodziną po zdrowie". Festyn odbędzie się w niedzielę, 19 maja na terenie zielonym przy Zespole Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach.Odwiedzający festyn będą mogli skorzystać z wielu atrakcji oferowanych na stoiskach poświęconych zdrowemu i aktywnemu trybowi życia. W ramach Rodzinnej Olimpiady Sportowej rozegrane zostaną liczne konkurencje sportowe od seniora do juniora.

Na festynie nie zabraknie też atrakcji artystycznych przygotowanych przez naszych przedszkolaków w ramach III Przeglądu Artystycznego Przedszkolaków "Jak dbać o swoje zdrówko?".

W strefie sportowej, aktywnej zabawy czy też w strefie bezpieczeństwa, każdy z uczestników znajdzie coś ciekawego dla siebie. Na rozgrzewkę zumba, spora dawka śmiechu w towarzystwie Andzi Kuleczki i jej pomocników oraz wiele innych atrakcji. Przez cały dzień uczestnikom festynu towarzyszyć będą aktywne stoiska o zdrowiu, urodzie i rehabilitacji.

W trakcie imprezy będzie możliwość honorowego oddania krwi, wykonania badań mammograficznych, przebadania się w osteo i słuchobusie. O tym jak bezpiecznie spędzić nadchodzące wakacje i nie tylko będą mówić i pokazywać członkowie Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego Oddział w Policach, Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Szczecinie i zawsze obecni policcy policjanci i strażacy. Nie obędzie się też bez zdrowych i smacznych przekąsek.

Biorąc aktywny udział w festynie każdy z uczestników będzie miał okazję do wylosowania ciekawych upominków niespodzianek, a dla wytrwałych będzie czekać losowanie nagrody głównej.

W trakcie III Powiatowego Festynu "Z rodziną po zdrowie" przeprowadzana będzie przez Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "AMICUS" w Policach zbiórka publiczna na rzecz niepełnosprawnego dziecka.

"Zapewniamy, że każdy kto odwiedzi nas w tym w dniu spędzi aktywny i atrakcyjny czas w rodzinnym gronie" - informują organizatorzy.

Zapraszamy w niedzielę, 19 maja w godz. 12-16 na teren zielony przy Zespole Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach, ul. Siedlecka 6.

Portal GminaDobra24.pl jest jednym z patronów medialnych festynu.

Festyn Rodzinny "Z rodziną po zdrowie" - ulotka (kliknij i powiększ):

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama