Zaloguj się | Rejestracja

Sukces fotograficzny Oli Medvey Gruszki z Wołczkowa

wtorek, 26 lutego 2019 r., godz. 07:56  |  Wersja do druku

Jeden z najbardziej popularnych, światowych portali ślubnych Junebug Weddings co roku organizuje plebiscyt na najlepsze zdjęcia. Spośród najlepszych fotografii z całego świata (zgłoszono ponad 10.000 zdjęć) jury wyłoniło i nagrodziło 50. Wśród nich znalazło się jedno zdjęcie z Polski, którego autorką jest Ola Medvey Gruszka z Wołczkowa.Ola Medvey Gruszka swoją przyszłość zawodową wiązała z Architekturą Wnętrz i Wzornictwem Przemysłowym. Jednak to fotografia stała się jej pasją, która pochłonęła ją całkowicie.

"Każdego dnia otaczam się Waszymi historiami, które rejestruje i opowiadam światu obrazem. Fotografia skradła moje serce już ponad 10 lat temu i to Pan Gruszka jest za to odpowiedzialny. Od 5 lat zajmuję się kadrowaniem na pełen etat. W tym roku również zostałam wykładowcą na szczecińskiej Akademii Sztuki w pracowni rysunku żurnalowego. Jestem także szczęśliwą mamą dwóch małych Gruszeczek" - pisze na swojej stronie Ola Medvey Gruszka, która jest też mieszkanką Wołczkowa w gminie Dobra.

Zobacz stronę Oli Medvey Gruszki

W sierpniu ubiegłego roku Ola realizowała sesję zdjęciową podczas ślubu Marty i Kuby.

"Pozostało kilka ostatnich minut ceremonii. Nagle wbiega kilkuletnia Stefi, niczym mały aniołek w blond lokach i białej sukience przemyka przed ołtarzem. W pewnym momencie, całkiem spontanicznie, robi sobie krótki odpoczynek, kładąc się na podłodze tuż za plecami swoich rodziców. Migawka. Po kilku sekundach Stefi znika" - opisuje zdjęcie Ola.

"Ten kadr zapamiętam na bardzo długo. Teraz z całą pewnością mogę stwierdzić, że jest to moje zdjęcie roku 2018. Piękny kościół i obłędne dekoracje idealnie dopełniły całą scenę. Kolejny „drewniany ślub”. Slow wedding niczym noc świętojańska, wieczorny klimat z ogromnym ogniskiem w pięknych plenerach Starego Młyna w Leniwce. Miejsce ukryte od zgiełku, kameralne, urokliwe. Sceneria zdecydowanie na TAK!" - wyjaśnia autorka zdjęcia.

Zdjęcie zajęło pierwsze miejsce Best of Wedding Moments Contets 2018 na LOOKSLIKEFILM, portalu, który kreuje obecne trendy i standardy w fotografii ślubnej.

Jeden z najbardziej popularnych i opiniotwórczych światowych portali ślubnych Junebug Weddings, już od 10 lat co roku organizuje plebiscyt na najlepsze zdjęcia roku. Ilość napływających na konkurs fotografii z całego świata jest ogromna. Tym razem rywalizowało ponad 10.000 zdjęć. Spośród najlepszych fotografii z całego świata jury wyłoniło i nagrodziło 50. Wśród nich znalazło się jedno zdjęcie z Polski, którego autorką jest Ola Medvey Gruszka.

"Dziękuję za to wyróżnienie, to wielka przyjemność znaleźć się w tak zacnym gronie" - mówi autorka wyróżnionej fotografii.

Zobacz wywiad z Olą Medvey Gruszką w "Pytaniu na śniadanie" w TVP

Fot. Ola Medvey Gruszka
Źródło: www.olagruszka.pl

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama