Zaloguj się | Rejestracja

Budowa kanalizacji dla osiedla przy ul. Sportowej

poniedziałek, 05 marca 2018 r., godz. 14:20  |  Wersja do druku

Urząd gminy ogłosił przetarg na wykonanie kolejnego etapu inwestycji polegającej na budowie kanalizacji deszczowej dla osiedla przy ul. Sportowej w Dobrej. Dzięki niej, do połowy 2019 r. całe osiedle powinno już posiadać infrastrukturę kanalizacyjną.Inwestycja zakłada budowę kanalizacji deszczowej wraz z przykanalikami deszczowymi do granicy działek oraz budowę wpustów deszczowych w zakresie ulic: Paproci, Kameliowej, Konwaliowej i Frezjowej w Dobrej. Łączna długość instalacji o średnicach od Ø 0,20 m do Ø 0,50 m wyniesie ok. 4500 m.

Reklamy Google:


Prace będą uzupełnieniem poprzednich etapów inwestycji. W minionych latach powstał już zbiornik retencyjny oraz kanalizacja deszczowa na odcinku od zbiornika do studni zlokalizowanej przy skrzyżowaniu ulic Frezjowej i Tulipanowej o łącznej długości 422,90 metrów.

Firmy zainteresowane wykonaniem inwestycji, swoje oferty cenowe składać mogą do 13 marca. Prace potrwają do końca czerwca 2018 r.

Źródło: Urząd Gminy Dobra
Fot. www.drony.szczecin.pl

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama