Zaloguj się | Rejestracja

Rozbudowa szkoły w Dobrej - film i zdjęcia z drona

wtorek, 29 listopada 2016 r., godz. 15:09  |  Wersja do druku

Trwają prace budowlane przy rozbudowie szkoły podstawowej w Dobrej. Inwestycja zakłada m.in. budowę nowego obiektu edukacyjnego połączonego łącznikiem z istniejącym budynkiem szkoły, budowę sali gimnastycznej i punktu przedszkolnego. Rozbudowa szkoły ma się zakończyć do 30 kwietnia 2018 r.Przy ulicy Poziomkowej w Dobrej budowlańcy z Przedsiębiorstwa Wielobranżowego "EBUD" pracują przy rozbudowie szkoły podstawowej. Widać już fundamenty nowych obiektów edukacyjnych.

Inwestycja o wartości prawie 12 mln złotych zakłada remont istniejącego budynku szkoły oraz budowę nowego obiektu edukacyjnego połączonego łącznikiem z istniejącym budynkiem szkoły, budowę sali gimnastycznej i punktu przedszkolnego wraz z ich wyposażeniem oraz zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną.

Reklamy Google:


W nowych obiektach umiejscowione będą: sala gimnastyczna wraz z widownią i magazynkami na sprzęt sportowy, pomieszczenie dla nauczyciela wychowania fizycznego, szatnie dla uczniów, dodatkowe sale lekcyjne, toalety wraz z prysznicami i toaletami dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, pracownia językowa, pracownia komputerowa, pomieszczenia przeznaczone na świetlice szkolne, pomieszczenia przeznaczone dla punktu przedszkolnego wraz z osobnym zapleczem sanitarnym i szatniami dla dzieci, stołówka dla uczniów wraz z zapleczem kuchennym, pokój nauczycielski, sekretariat i pokój dyrektora, pomieszczenia magazynowe i gospodarcze.

Przekazanie placu budowy odbyło się na początku sierpnia 2016 r. W tym samym miesiącu ruszyły pierwsze prace budowlane. Termin zakończenia inwestycji to 30 kwietnia 2018 r.


Rozbudowa szkoły w Dobrej:
Rozbudowa szkoły w Dobrej - film z drona:


Zobacz artykuły powiązane:Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama