Zaloguj się | Rejestracja

Oferty na przebudowę drogi z Mierzyna do Stobna

wtorek, 09 lipca 2024 r., godz. 08:54  |  Wersja do druku

W Starostwie Powiatowym w Policach otwarto oferty w przetargu na przebudowę drogi powiatowej z Mierzyna do Stobna. Realizacją inwestycji zainteresowane są dwie firmy: Strabag i Eurovia Polska.Inwestycja zakłada przebudowę drogi na odcinku od ul. Osiedle Pod Lipami do miejscowości Stobno. Ułożona zostanie nowa nakładka bitumiczna wraz ze zbrojeniem z siatki z włókien szklanych i węglowych. Prace budowlane obejmą również częściowe wykonanie nowej konstrukcji drogi.

Realizacją inwestycji zainteresowane są dwie firmy, które złożyły oferty w przetargu:

Strabag Sp. z o.o. - 2.314.246,75 zł
Eurovia Polska S.A. - 1.958.319,67 zł

Powiat zarezerwował na inwestycję 2,1 mln złotych. Termin wykonania prac budowlanych wynosi 5 miesięcy od dnia zawarcia umowy.

Starostwo Powiatowe w Policach otrzymało 2 mln złotych dofinansowania na realizację inwestycji z VI edycji Programu Inwestycji Strategicznych.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Policach

Zobacz artykuły powiązane:


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama