Zaloguj się | Rejestracja

Bieg dla dzieci w Dobrej - 1 czerwca

poniedziałek, 27 maja 2024 r., godz. 08:54  |  Wersja do druku

Ludowe Zespoły Sportowe Koło Dobra, ExtremE WOLF oraz Koło Gospodyń Wiejskich Witaj w Grzepnicy zapraszają wszystkich mieszkańców Gminy Dobra wraz z pociechami na wyjątkowy bieg dla dzieci. Sportowe wydarzenie odbędzie się w sobotę, 1 czerwca na boisku w Dobrej.Bezpłatne zapisy na biegi z podziałem na kategorie wiekowe rozpoczną się od godz. 10:00 na boisku przy ul. Sportowej w Dobrej. Dla pierwszych 300 zapisanych dzieci czekać będą wyjątkowe, pamiątkowe medale, które ufundował partner biegu firma Metaltechnica Dołuje.

Zobacz regulamin biegu

Biegi na 3 dystansach (100, 200 i 300 m) rozpoczną się od godz. 13:00. Dodatkowo organizatorzy zaplanowali gry i zabawy. Obok boiska, na terenie rekreacyjno-sportowym, odbywać się będzie Dzień Dziecka zorganizowany przez Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej. W programie m.in. darmowe dmuchańce, pokazy cyrkowe, warsztaty, gry, zabawy i konkursy, malowanie twarzy, bańki mydlane oraz kolorowe proszki holi.

Partnerami biegu są Gmina Dobra, Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej, Ośrodek Pomocy Społecznej w Dobrej, GZ LZS w Dobrej, TENZI, Restauracja McDonald's w Lubieszynie, Metaltechnica Dołuje i firma Kasmo.

Serdecznie zapraszamy!

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama