WiadomośćTurniej Tenisa Ziemnego o Puchar Wójta Gminy Dobra
(Kategoria: Gmina Dobra Szczecińska - WIADOMOŚCI, INFORMACJE)
Dodane przez przemek
wtorek, 05 sierpnia 2014 r., godz. 11:15

Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Wójta Gminy Dobra
W sobotę, 2 sierpnia 2014 r. na kortach tenisowych Family Garden w Dołujach, rozegrany został Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Wójta Gminy Dobra. W turnieju wzięło udział 11 zawodników, wśród których najlepszy okazał się Maciej Śliż z Mierzyna.

Przed zawodami dokonano losowania, dzięki któremu przyporządkowano zawodników do trzech grup, w których grano systemem „każdy z każdym”. Warto wspomnieć, że z dziesięcioma panami bardzo dzielnie walczyła jedna zawodniczka. Po zaciętych spotkaniach zwycięzcy grup awansowali do finału, w którym również grano tym samym systemem.

Najlepszym zawodnikiem finału, a tym samym zwycięzcą całego turnieju okazał się Maciej Śliż z Mierzyna, który pokonał obu rywali w setach po 2:0. Drugie miejsce wywalczył Tomasz Kulgawczuk z Bezrzecza z jednym zwycięstwem na koncie, a trzecie miejsce zajął Zdzisław Lewandowski z Dołuj.

Najlepsi zawodnicy otrzymali puchary i upominki, a wszyscy uczestnicy pamiątkowe dyplomy. Organizatorzy dziękują państwu Ankudowiczom, właścicielom kortów Family Garden, za pomoc w organizacji turnieju i udostępnienie kortów.