Zaloguj się | Rejestracja

Gala King Fight Night w Przecławiu. 20-lecie BKS Olimp

wtorek, 02 maja 2023 r., godz. 16:51  |  Wersja do druku

W piątek, 19 maja w Przecławiu odbędzie się gala sportów walki King Fight Night. Wydarzenie organizowane jest w ramach obchodów 20-lecia Bokserskiego Klubu Sportowego Olimp Szczecin.Bokserski Klub Sportowy Olimp Szczecin ma już 20 lat. Klub kontynuujący tradycje pięściarskie Stali Stocznia prowadzony jest przez rodzinę Królów. Założycielem klubu jest Edward Król, były pięściarz, obecnie trener i działacz sportowy, brązowy medalista mistrzostw Polski seniorów. Bokserskie tradycje kontynuowali jego synowie - Radek i Tomek. Klub ma swoją siedzibę przy ulicy Mazurskiej w Szczecinie.

Od 2003 roku bokserzy Olimpu odnosili sukcesy w kraju i zagranicą. W klubie trenowało wielu Mistrzów Polski oraz brązowy medalista Mistrzostw Europy. W klubie trenują też dzieci, młodzież, jest sekcja kobieca i dla oldbojów.

"Trenować może każdy, kto tylko ma ochotę - od 10 do 70 roku życia" - zachęca do treningów Tomek Król, który ma za sobą wiele sukcesów w boksie i był m.in. w kadrze olimpijskiej w Pekinie.

Z okazji 20-lecia BKS Olimp w piątek, 19 maja o godz. 19 w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu odbędzie się gala sportów walki King Fight Night, transmitowana przez telewizję Polsat Sport.

"Zaplanowaliśmy walki boksu olimpijskiego, zawodowego, MMA i K1. Walki odbywać się będą w klasycznym, białym ringu ustawionym na scenie sali koncertowo-teatralnej" - mówi Tomek Król.

Podczas gali zmierzą się m.in. Filip Bątkowski i wychowanek klubu BKS Olimp Szczecin Artur Gierczak, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski. W pojedynku boksu zawodowego zobaczymy też bohatera dwóch gal Polsat Boxing Promotion, urodzonego w Wałczu, brązowego medalistę Młodzieżowych Mistrzostw Polski Arkadiusza Zająca. Pojedynki zawodowców poprzedzą najlepsi zawodnicy boksu olimpijskiego ze wspomnianego klubu BKS Olimp Szczecin.

W walce wieczoru, w formule MMA wystąpi najlepszy Polski zawodnik wagi muszej Dawid Romański, który jest niepokonany w zawodowym boksie oraz kickboxingu. Jego rywalem będzie pochodzący z Charkowa Ukrainiec Yaroslav Chokobok. W formule MMA zobaczymy także walkę największego talentu młodego pokolenia, zaledwie osiemnastoletniego Filipa Kamysza, który zmierzy się z niepokonanym Kacprem Sarbakiem.

Dostępne są już bilety na galę. Możne je kupić w siedzibie BKS Olimp Szczecin przy ul. Mazurskiej 19.

Serdecznie polecamy!

Źródło: polsatsport.pl

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama