Zaloguj się | Rejestracja

Mistrzostwa taekwon-do w gminie Dobra

poniedziałek, 06 marca 2023 r., godz. 15:33  |  Wersja do druku

W sobotę, 4 marca w gminie Dobra odbyły się Otwarte Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Taekwon-do. Uczestnikami turnieju byli zawodnicy w wieku od 6 do 16 lat z klubów sportowych z terenu naszego województwa.Mistrzostwa odbyły się w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Dobrej. Organizatorzy przygotowali dla zawodników takie konkurencje jak: układy, "kalaki", techniki specjalne oraz walki. Sędziami w poszczególnych kategoriach byli m.in. Mistrzowie Świata i Europy w taekwon-do i kickboxingu.

Były to już drugie mistrzostwa taekwon-do organizowane w gminie Dobra. Pierwsze odbyły się w 2019 roku.

Uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy, a najlepsi upominki oraz medale. Organizatorami turnieju byli Klub Sportowy Taekwon-do Tornado Szczecin oraz Wójt Gminy Dobra.

W czwartek o godz. 18:30 zapraszamy na relację filmową z tego wydarzenia. którą będzie można obejrzeć w Wiadomościach Gminy Dobra.

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama