Zaloguj się | Rejestracja

Bal karnawałowy w Bezrzeczu - relacja i zdjęcia

wtorek, 21 lutego 2023 r., godz. 09:17  |  Wersja do druku

W sobotę, 18 lutego w klubie w Wołczkowie odbył się bal karnawałowy "Dawno temu w Ameryce...". Zabawę połączoną z wieloma atrakcjami zorganizowali Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej oraz Stowarzyszenie Nasze Bezrzecze.Ach co to był za bal... Klub w Wołczkowie podczas balu karnawałowego "Dawno temu w Ameryce..." przeniósł się w sam środek Dzikiego Zachodu. Oprawa balu była na najwyższym poziomie - prawdziwy saloon, indiańskie namioty Tipi, był nawet parking dla koni. Wszyscy uczestnicy balu musieli przebrać się w stroje związane z Ameryką.

"Nasz Sheriff Lacky Dżon razem z chłopakami z Bronxu nie wpuszczali do saloonu nikogo bez odpowiedniego stroju. Zadbaliśmy, aby klub w Wołczkowie niczym "Domek na prerii" olśnił was blaskiem na miarę gorączki złota" - relacjonowali organizatorzy balu, którzy zapewnili nie tylko szereg atrakcji, takich jak muzyczna zabawa i konkursy, ale również gorący bufet, zimne przekąski, domowe ciasta i gorące napoje.

Relacja zdjęciowa z balu - część 1 i część 2.

To była szalona zabawa, niczym z westernów w bardzo miłym towarzystwie.

"Byliście po prostu the best. Co tam się odtańcowywało" - podsumowują zabawę organizatorzy, Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej oraz Stowarzyszenie Nasze Bezrzecze.

Źródło: Stowarzyszenie Nasze Bezrzecze

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama