Zaloguj się | Rejestracja

Bal karnawałowy "Dawno temu w Ameryce..."

czwartek, 12 stycznia 2023 r., godz. 13:44  |  Wersja do druku

Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej oraz Stowarzyszenie Nasze Bezrzecze zapraszają mieszkańców gminy na bal karnawałowy "Dawno temu w Ameryce...". Zabawa połączona z wieloma atrakcjami odbędzie się w sobotę, 18 lutego w klubie w Wołczkowie.Uczestnicy balu karnawałowego "Dawno temu w Ameryce..." będą musieli przebrać się w stroje związane z Ameryką.

"To mogą być stroje kowbojskie, indiańskie, dawnych osadników lub poszukiwaczy złota, ale również współczesne, takie jak marines, Kapitan Ameryka czy prezydenci USA. Zostawiamy to waszej wyobraźni. Pamiętajcie, że jednym z wielu konkursów będzie wybór najciekawszego przebrania" - mówią organizatorzy balu.

Bal odbędzie się w sobotę, 18 lutego w klubie w Wołczkowie. Zabawa rozpocznie się o godz. 19:00. Wpisowe to 150 zł od osoby. Zgłoszenia przyjmowane są do 3 lutego pod nr tel. 91 424 19 68.

Organizatorzy zapewniają nie tylko szereg atrakcji, takich jak muzyczna zabawa i konkursy, ale również gorący bufet, zimne przekąski, domowe ciasta i gorące napoje (zimne we własnym zakresie).

"Nasz Sheriff Lacky Dżon razem z chłopakami z Bronxu nie wpuszczą do saloonu nikogo bez odpowiedniego stroju. Szykujemy dla Was masę atrakcji i nie odkryjemy tu wcale Ameryki pisząc, że będą one na miarę Oscarów. My już ostro działamy, wymyślamy, żeby w ten dzień klub w Wołczkowie niczym "Domek na prerii" olśnił was blaskiem na miarę gorączki złota, a niezapomniane wrażenie nie "Przeminęło z wiatrem". Nasz wódz Dzika Szczała przepowiedział, że to będzie istna Bonanza. Aaa i jeszcze jedno - konie zostawiacie przed klubem" - zapraszają organizatorzy Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej oraz Stowarzyszenie Nasze Bezrzecze.

Źródło: Stowarzyszenie Nasze Bezrzecze

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama