Zaloguj się | Rejestracja

TV News - Telewizja Lokalna Gminy Dobra

czwartek, 16 stycznia 2020 r., godz. 19:56  |  Wersja do druku

Przedstawiamy pierwsze wiadomości nowej telewizji lokalnej TV News. W programie: Gmina Dobra ma wicewójta z Mierzyna, rekordowa zbiórka WOŚP, 61 mln zł na inwestycje, oświetlenie na przejściach, strażacy z Dobrej mają nowy wóz. Zapraszamy do oglądania.To pierwszy serwis informacyjny nowej telewizji. Jej twórcą jest TF Studio, które w zeszłym roku podczas Konferencji Rocznej Programu Interreg V A w Schwedt zdobyło wyróżnienie za relację filmową z Polsko-Niemieckiego Rajdu Rowerowego odbywającego się w gminach Dobra i Blankensee.

"Nasi dziennikarze będą przygotowywać materiały ze wszystkich miejscowości w gminie Dobra. Doświadczenie oraz profesjonalny sprzęt, którym dysponujemy, zapewni zupełnie nową jakość, jeśli chodzi o produkcję telewizyjną" - mówi Wojciech Trukszyn, właściciel TF Studio.

"Pomysł związany z uruchomieniem nowej telewizji na terenie gminy Dobra pojawił się w związku z chaosem informacyjnym, z którym mamy teraz do czynienia. W sieci jest mnóstwo fejkowych i zmanipulowanych newsów związanych z naszą gminą. My chcemy prezentować rzetelne informacje, pokazywać za pomocą kamer, jak jest naprawdę. Interesują nas fakty i to będzie naszą dewizą" - wyjaśnia Wojciech Trukszyn.

Na potrzeby produkcji przygotowano najnowocześniejszy sprzęt, profesjonalne kamery oraz drony. Pierwszym krokiem są serwisy informacyjne oraz krótkie reportaże.

Zapraszamy do obejrzenia pierwszych wiadomości TV News.

Źródło: TF Studio

Wiadomości TV News - 16 stycznia 2020 r.:


Zobacz artykuły powiązane:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama